Warsztat: Joga dla najmłodszych

90 zł
120 minut*
maks 10 osób
Joanna Metelska-Cholewa

To sposób na holistyczny rozwój dziecka- jego umiejętności fizycznych i psychicznych. W trakcie zajęć, dziecko uczy się ćwicząc w grupie, nawiązuje relacje z rówieśnikami, uczy się tolerancji i akceptacji różnic. Jest to dyscyplina, w której nie ma miejsca na rywalizację. Panująca atmosfera zabawy i niewymuszonej aktywności, pozwala dzieciom na szczerą radość z zajęć.

*120 minut= 60 minut warsztatów, 60 minut pobytu w Stramuślandzie

wzmocnienie mięśni

wyciszenie

wzrost świadomości ciała

poprawa koncentracji uwagi

budowa własnego ja

&#x;&#x;
Harmonogram
czwartek
grudzień 23, 30
16:30
styczeń 6, 13, 20, 27
16:30
luty 3, 10, 17, 24
16:30
marzec 3, 10
16:30

Można to zrobić przez formularz na stronie, telefonicznie lub osobiście w naszej siedzibie. Pełne dane w zakładce kontakt.

Zwrot kwoty wpłaconej za opłacony wcześniej warsztat nastąpi po okazaniu zaświadczenia lekarskiego. Aby otrzymać zwrot, informację o zdarzeniu i anulację lekcji należy przekazać osobiście lub telefonicznie na minimum 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć.
W przypadku rezygnacji z warsztatów po ich rozpoczęciu, opłata nie podlega zwrotowi.

Dziecko (Uczestnik) podczas trwania warsztatów pozostaje pod opieką obsługi (Pracowników) przez cały czas trwania warsztatów, nie ma więc potrzeby aby Rodzice wchodzili do sal Stramuślandu.

Zgodnie z rozporządzeniem ministerstwa każde dziecko wchodzące na salę zabaw ma obowiązek posiadać skarpety na zmianę lub wygodne buty. STRAMUŚLAND zapewni opiekunom możliwość wykupienia w recepcji, skarpet antypoślizgowych.

sprawdź co przygotowaliśmy
zajęcia kreatywne dla dzieci